1. Gondole sklepowe

Gondole sprzedażowe są nieodzownym elementem każdego sklepu. Służą przede wszystkim do odpowiedniej estetycznej i efektownej prezentacji produktu. Firma Almet posiada w swojej ofercie wiele rodzajów gondol sklepowych wykonanych według własnego projektu lub zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Do produkcji gondol sklepowych wykorzystujemy wysokiej jakości stal czarną lub nierdzewną, płytę mdf oraz szkło i tworzywa sztuczne. Stal czarną lakierujemy proszkowo (posiadamy własną lakiernię) na wybrany przez Państwa kolor. W naszej ofercie znajdą Państwo: gondole odzieżowe i konfekcyjne, gondole ekspozycyjne na różnego rodzaju akcesoria, gondole półkowe oraz gondole ze stali nierdzewnej.

2. Wyspy sklepowe, handlowe

W ofercie firmy Almet znajdują się zarówno wyspy sprzedażowa jak i wykonywane na indywidualne zamówienie wyspy handlowe. Wyspy sprzedażowe podobnie jak gondole sklepowe służą głownie do ekspozycji towaru. Wyspy sklepowe wykonujemy według własnego projektu lub zgodnie z projektem Klienta. Do produkcji wysp wykorzystujemy metal (stal czarną, nierdzewną, blachę perforowaną) w połączeniu z płytą laminowaną, szkłem i tworzywem sztucznym.

Na życzenie Klienta wykonujemy również wyspy handlowe czyli stoiska umieszczane w centrach i galeriach handlowych. Na wyspę handlową składają się meble modułowe wykonane z płyty mdf oraz w zależności od potrzeb Klienta w połączeniu ze szkłem, metalem i pleksą.

 

Początek strony